Akademik Başarı ve Haberler
A+ A-
Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerine En İyi Sunum Ödülü

Veteriner Hekimleri Mikrobiyoloji Derneği tarafından 16-19 Ekim 2018 tarihleri  arasında Antalya' da düzenlenen 2. Uluslararası Veteriner Mikrobiyoloji Kongresi (2nd International Congress of Veterinary Mikrobiology)- (XIII. Ulusal Veteriner Mikrobiyoloji  Kongresi) kapsamında ulusal ve uluslararası alanlardan toplam 94 sözlü sunum ve 76 poster  sunumu gerçekleştirilmiştir.

Kongrede Üniversitemiz Veteriner Fakültesi Viroloji Anabilim Dalı  Dr. Öğr. Üyesi  Engin Berber ve Doç. Dr. Ayşe Gençay Göksu ile Su Ürünler ve Hastalıkları Anabilim  Dalı  Dr. Öğr. Üyesi Emrah Şimşek' in gerçekleştirdiği "Molecular Characterization ofNewly Identified CSpV1 in Turkey: A First Report" adlı çalışma, Dr. Öğr. Üyesi Engin  Berber tarafından İngilizce sözlü sunum olarak bildirilmiş olup bilimsel komite tarafından  oluşturulan jüri değerlendirilmesi sonucunda "en iyi sözlü sunum" ödülüne layık görülmüş ve  kendisine plaket taktim edilmiştir.

Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerine En İyi Sunum Ödülü Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerine En İyi Sunum Ödülü Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerine En İyi Sunum Ödülü
Toplam 1224 görüntüleme
30 Ekim 2018 Salı
Akademik Başarılar
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2019 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM