Rektörlük 'ten Haberler
A+ A-
Başkan Çelik’ten Rektörümüz Çalış’a Veda Ziyareti

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, veda ziyaretleri kapsamında Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, görev süresi boyunca Kayseri için başarılı işler yapmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Başkan Çelik, “Kayseri’de bahsettiğimiz uyum kültürü, bu şehri diğer şehirlerin önüne geçirdi. Hep birlikte beraber çalıştık. Bugünde her zaman beraber çalıştığımız dostlarımızla vedalaşmak istedik. Rabbim sizlere buralarda hayırlı, başarılı çalışmalar nasip etsin” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış da, ziyaretlerinden dolayı Başkan Mustafa Çelik’e teşekkür etti.

Her zaman Kayseri’de güzel işlere imza atıldığını kaydeden Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, “Rektörlük görevine başlayalı 6 ay gibi süre oldu. Bu süre zarfında sizlerden büyük destek aldık. Şehrimize çok şeyler kattınız. Kayseri’ye büyük bir vizyon kattınız. İnşallah gelecekte farklı görevlerde yine olursunuz. Bizim için büyük bir şerefti sizinle beraber çalışmak. Allah yolunuzu açık etsin”  diye konuştu.

 Video için tıklayınız

Başkan Çelik’ten Rektörümüz Çalış’a Veda Ziyareti Başkan Çelik’ten Rektörümüz Çalış’a Veda Ziyareti Başkan Çelik’ten Rektörümüz Çalış’a Veda Ziyareti
Toplam 996 görüntüleme
26 Mart 2019 Salı
Rektörlük Duyuruları
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM