Haberler
A+ A-
ERREM Müdürü Atak, Üniversite Sınavına Girecek Öğrencilere, “Doğru Tercih, Doğru Karar Verme” Konulu Seminer Verdi
Erciyes Üniversitesi Uluslararası Öğrenciler Koordinatörlüğü ve Kardeşlik ve Dostluk Kulübü tarafından üniversite sınavına girecek öğrencilere, “Doğru Tercih, Doğru Karar Verme” konulu seminer düzenlendi.

Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen etkinliğe; ERÜ Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi  (ERREM) Müdürü Öğr. Gör. Mustafa ATAK’ın yanı sıra farklı ülkelerden gelen çok sayıda öğrenci katıldı.

Seminerde, üniversite sınavına girecek öğrencilere üniversite tercihleri hakkında bilgi veren Mustafa Atak, “Öğrenciler şu anda bir dönüm noktasındalar. Bu dönemde verecekleri karar ile hayatlarının rotasını belirleyecekler. Bundan dolayı öğrenciler tercih yaparken sadece üniversite okumak için tercih yapmamalılar. Öncelikle kendi özelliklerine ve yeteneklerine göre tercih yapmalılar. Çünkü başkasının rotasında verilen kararlar kişiyi robotlaştırır ve isyana yöneltir” dedi.

Seminer sonunda ERREM Müdürü Atak’a plaket takdim edildi.

ERREM Müdürü Atak, Üniversite Sınavına Girecek Öğrencilere, “Doğru Tercih, Doğru Karar Verme” Konulu Seminer Verdi ERREM Müdürü Atak, Üniversite Sınavına Girecek Öğrencilere, “Doğru Tercih, Doğru Karar Verme” Konulu Seminer Verdi ERREM Müdürü Atak, Üniversite Sınavına Girecek Öğrencilere, “Doğru Tercih, Doğru Karar Verme” Konulu Seminer Verdi
Toplam 677 görüntüleme
08 Mart 2017 Çarşamba
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2018 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi