Duyurular
A+ A-
Erciyes Üniversitesi Bilimsel Teşvik Ödülü Uygulama Esasları ve Başvuruları

Üniversitemiz akademisyen ve araştırmacılarımızın 2020 yılında gerçekleştirdiği bilimsel makale, araştırma projesi, fikri mülkiyet tescili ve aldıkları bilim ödüllerine teşvik ödülü verilmesine yönelik usul ve esaslar, başvuru formları ve bilgilendirme dokümanı ekte sunulmuştur.

Başvurular 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Rektör Yardımcılığı Sekreterliğine (Münevver Günal, dahili telefon: 10025) mgunal@erciyes.edu.tr e-posta adresi üzerinden ekte verilen dokümanlarda belirtilen belgelerin iletilmesi suretiyle gerçekleştirilecektir. 2020 yılında gerçekleştirilen faaliyetler için teşvik ödülü başvurusu gerçekleştirilmesine yönelik süre 31 Mart 2021 tarihinde sona erecek ve bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Diğer taraftan YÖK Genel Kurulunda onaylanarak 31.05.2018 tarihinde yürürlüğe giren ve ekte sunulan “Erciyes Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Ölçütleri” kapsamında profesörlük kadrolarına atamalar için diğer kurumlarca desteklenen proje görevlerine yönelik koşullar 01 Ocak 2020 tarihi itibariyle geçerli hale gelmiştir. Araştırmacılarımızın bu kapsamdaki koşulları dikkatle incelemeleri ve çalışmalarında bu hususları göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur.


ERÜ  Rektörlüğü

Fikri Mülkiyet Teşvik Ödülü Başvuru Formu için tıklayınız.
Bilim Ödülü Teşvik Başvuru Formu için tıklayınız.
Proje Teşvik Ödülü Başvuru Formu için tıklayınız.
Yayın Teşvik Ödülü Başvuru Formu için tıklayınız.
Bilimsel Teşvik Ödülü Esasları için tıklayınız.
Erciyes Üniversitesi Atama ve Yükseltme Yönetmeliği için tıklayınız.
JCR Dergi Sorgulama için tıklayınız.
Toplam 2441 görüntüleme
28 Nisan 2020 Salı
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM