Rektörlük 'ten Haberler
A+ A-
Kayseri Yozgatlılar Federasyonu’ndan Rektörümüz Çalış’a Ziyaret

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Mustafa Özcan ile federasyon yöneticileri, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Mustafa Özcan, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’a federasyonun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek federasyon yönetimine başarılar diledi.

Rektör Çalış, “Bizler bu vatanın evlatlarıyız. Dolayısıyla bu vatan için kim en küçük bir şey yapıyorsa, başımızın üzerinde yeri var. İnşallah hep birlikte ülkemizi ve Kayserimizi en üst seviyeye getirmek için elimizden geleni yaparız. Sivil toplum kuruluşları ile şehrin dinamikleri ile herkes üzerine düşeni yaparsa, birlik ve beraberlik içerisinde hem şehrimizi, hem ülkemizi kalkındırırız” dedi.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Mustafa Özcan’a üniversitenin çini işlemeli vazosunu hediye etti.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu’ndan Rektörümüz Çalış’a Ziyaret Kayseri Yozgatlılar Federasyonu’ndan Rektörümüz Çalış’a Ziyaret
Toplam 1003 görüntüleme
06 Kasım 2019 Çarşamba
Rektörlük Duyuruları
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM