Rektörlük 'ten Haberler
A+ A-
Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, ERÜ Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (TAUM)’u ziyaret etti.

Ziyarette, TAUM Müdürü Prof. Dr. Uğur Şahin, merkezin çalışması ve merkezde bulunan cihazlar hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’a bilgiler verdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, başta üniversitelerindeki araştırmacılar olmak üzere, kurum dışındaki araştırmacıların da  teknolojik ve diğer alanlarda yapacakları çalışmalara teknik destek sağlamak amacıyla kurulan merkezlerinin, son yıllarda alınan yeni cihazlarla farklı alanlarda da analiz yapacak düzeyde teknik donanım bakımından güçlendiğini kaydetti.

Rektörümüz Çalış, üniversite dışındaki kamu kurum ve kuruluşlarıyla özel teşebbüs kuruluşlarından gelen analiz, ölçüm ve tetkikleri de yapan merkezlerinin, sanayiciye, özel teşebbüse daha çok fayda sağlaması için çaba sarf edeceklerini söyledi.

Rektör Çalış’a TAUM ziyaretinde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Kılıç, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Adem Kalınlı ve Öğr. Gör. Murat Yenisu da eşlik etti.

Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti Rektörümüz Çalış, TAUM’u Ziyaret Etti
Toplam 695 görüntüleme
30 Ekim 2018 Salı
Rektörlük Duyuruları
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2019 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM