Haberler
A+ A-
Rektörümüz Çalış, Vali Günaydın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili Özhaseki ile Birlikte Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular

Üniversitemiz Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi inşaatını gezen Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, İstikbal Holding Ceosu Alpaslan Baki Ertekin ve Kansere Karşı Birlikte Derneği (KANKA) yetkilileri, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Musa Karakükcü’den yapılacak olan hastane inşaatının son durumu hakkında bilgi aldılar.

Prof. Dr. Karakükcü, 9 bin metre kare alana yapılacak olan ve 60 yataklı hastane içerisinde çocuk oyun alanları ve kafeteryalarında yer alacağını söyledi.  

Prof. Dr. Karakükcü, “Hastane tamamlandığında yılda 300 civarında nakil yapılabilecek. İnşaatı devam eden hastane tamamlandığında, Türkiye’nin en modern Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi olacaktır” diye konuştu.

Rektörümüz Çalış, Vali Günaydın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili Özhaseki ile Birlikte Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular Rektörümüz Çalış, Vali Günaydın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili Özhaseki ile Birlikte Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular Rektörümüz Çalış, Vali Günaydın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili Özhaseki ile Birlikte Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular Rektörümüz Çalış, Vali Günaydın ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili Özhaseki ile Birlikte Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular
Toplam 1208 görüntüleme
08 Ağustos 2019 Perşembe
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM