Haberler
A+ A-
Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi

Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 10. dönemde 453 öğrenci mezun oldu.

Süleyman Demirel Spor Salonu’nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Borlu ile Prof. Dr. Mehmet Sıdkı İlkay, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sultan Taşcı ile çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sultan Taşcı,  öğrencileri mezun etmenin heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Prof. Dr. Taşcı, “Sevgili mezun meslektaşlarım. Sizlerden tek isteğimiz ve arzumuz şu. Sizleri yaşam içerisinde üretken, verimli, ülke sorunlarına duyarlı, yanında olanı görmezden gelmeyen ama kendi yaptığını da görünür kılmayacak mutlu bireyler olmanızı temenni ediyorum” dedi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise konuşmasında mezun öğrencileri tebrik etti.

Rektör Çalış, “Sevgili öğrencilerimiz, ailenizi ve vatanınızı asla unutmayınız. Sizler birer sağlık çalışanısınız. Çok kutsal bir görev üstleniyorsunuz. İnsan sağlığı ve insan canı kutsal bir emanettir. Bu emanete sizler sahip çıkacaksınız. Sizlerin görevi çok önemli. Sizden ricam lütfen işinizi tam yapınız. Adaletten, doğruluktan ve insan haklarına sahip olmaktan asla taviz vermeyiniz. Sizlerin bunu yapacağınıza eminim” diye konuştu.

Mezuniyet töreni, mezun öğrencilerin yemin etmesi ve diploma takdiminin ardından sona erdi.Video için tıklayınız
Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi Sağlık Bilimleri Fakültemiz Yeni Mezunlarını Verdi
Toplam 771 görüntüleme
25 Haziran 2019 Salı
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM