Haberler
A+ A-
Tıp Fakültemiz Tarafından Prof. Dr. Adem Boyacı İçin Emeklilik Töreni Düzenlendi

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyeliğinden yaş haddinden emekli olan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adem Boyacı için emeklilik töreni düzenlendi.

Gevher Nesibe Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda düzenlenen emeklilik törenine; Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu ile çok sayıda akademik ve idari personel katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kudret Doğru, Prof. Dr. Adem Boyacı’ya emeklilik hayatında mutluluklar diledi ve Prof. Dr. Adem Boyacı’nın özgeçmişini okudu. 

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu da konuşmasında, Prof. Dr. Adem Boyacı’nın yol gösteren bir yapısı olduğunu kaydetti.

Dekan Poyrazoğlu, “Adem hocam bize her zaman yol gösterdi. Babacan ve çözüme dayalı yaklaşımlarıyla her zaman bizim yanımızda oldu” diye konuştu.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise, Prof. Dr. Prof. Dr. Adem Boyacı’ya iyi bir emeklilik hayatı geçirmesi temennisinde bulundu.

Rektör Çalış, “2000 yılında Erciyes Üniversitesi’ne geldim. 13 yıllık eğitim ve meslek hayatını İstanbul’da geçirip buraya geldim. Adem hocamızla biz cerrahi branş olmadığımız için çok bir araya gelemedik, ama benim her zaman saygı duyduğum bir insan oldu. Özgeçmişinde de dinlediğimiz gibi Erciyes Üniversitesi’nin kuruluşundan bu yana burada olan bir hocamız. Yani bir nevi üniversitemizin temel taşı.  Adem hocamız bizim ağabeyimiz. Buranın kapısı her zaman açık ona. Adem hocamıza iyi bir emeklilik hayatı diliyorum” şeklinde konuştu

Konuşmalarının ardından Prof. Dr. Adem Boyacı’ya plaket, çiçek ve hediye takdim edildi. 

Tören, emekli olan Prof. Dr. Adem Boyacı için yaptırılan köşenin açılması ve düzenlenen kokteyl ile son buldu. Video için tıklayınız
Tıp Fakültemiz Tarafından Prof. Dr. Adem Boyacı İçin Emeklilik Töreni Düzenlendi Tıp Fakültemiz Tarafından Prof. Dr. Adem Boyacı İçin Emeklilik Töreni Düzenlendi Tıp Fakültemiz Tarafından Prof. Dr. Adem Boyacı İçin Emeklilik Töreni Düzenlendi Tıp Fakültemiz Tarafından Prof. Dr. Adem Boyacı İçin Emeklilik Töreni Düzenlendi
Toplam 962 görüntüleme
24 Ekim 2019 Perşembe
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM