Rektörlük 'ten Haberler
A+ A-
Umman Sağlık Bakanlığı Yetkilileri, Rektörümüzü Ziyaret Etti

Umman Yurtdışı Hasta Tedavisi Ulusal Yüksek Konsey Üyesi ve Sağlık Bakanlığı Yurtdışı Tedavi Daire Başkanı Sultan Salım Saıd Al Harthy, konsey üyeleri ve Umman Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Umman Yurtdışı Hasta Tedavisi Ulusal Yüksek Konsey Üyesi ve Sağlık Bakanlığı Yurtdışı Tedavi Daire Başkanı Sultan Salım Saıd Al Harthy, sağlık turizmi konusunda fikir alış verişinde bulundu.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, Umman Yurtdışı Hasta Tedavisi Ulusal Yüksek Konsey Üyesi ve Sağlık Bakanlığı Yurtdışı Tedavi Daire Başkanı Sultan Salım Saıd Al Harthy’e üniversitenin çini işlemeli vazosunu hediye etti.

Ummanlı yetkililerin Rektörlük ziyaretine Genel Sekreter Murat Yenisu ve Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney de eşlik etti.

Umman Sağlık Bakanlığı Yetkilileri, Rektörümüzü Ziyaret Etti Umman Sağlık Bakanlığı Yetkilileri, Rektörümüzü Ziyaret Etti
Toplam 1048 görüntüleme
21 Kasım 2019 Perşembe
Rektörlük Duyuruları
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM