Haberler
A+ A-
Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor
İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde gerçekleştirilen yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri denetimi kapsamında üniversitemizde denetimler devam ediyor.

Ülke genelinde uygulanan denetimler kapsamında üniversitemiz kampüsü içerisinde faaliyet gösteren işletmeler başta olmak üzere fakülteler ve idari birimler Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay, İl Jandarma Komutan Yardımcı Vekili Yarbay Neşet Büyüker ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tarık Tüfekçi ve emniyet görevlileri tarafından kapsamlı bir şekilde denetlendi.

Denetimde maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilmesi hususunda idari ve akademik personele uyarılarda bulunuldu.
Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor Üniversitemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor
Toplam 2020 görüntüleme
19 Ağustos 2020 Çarşamba
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM