Haberler
A+ A-
Yeni Türkiye'nin Enerji Projeleri ve Büyüyen Ekonomisi Üniversitemizde Anlatıldı
Erciyes Üniversitesi Yeniler Kulübü ve Türkiye Gençlik Vakfı Kayseri Temsilciliği tarafından ‘Yeni Türkiye’nin Enerji Projeleri ve Büyüyen Ekonomisi’ konulu konferans düzenlendi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, Vali Yardımcısı Baha Başçelik, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Erciyes Üniversitesi Genel Sekreter Doç. Dr. Eyyup Ecevit ile çok sayıda davetli katıldı.

Konferansın açılış konuşmasını yapan Türkiye Gençlik Vakfı Kayseri Temsilcisi Ahmet Hidayet Kiraz vakıf çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Konferansa konuşmacı olarak katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız’da, her konuda olduğu gibi enerji konusunda da gençlerin bilgi ve birikimlerini artırmaları gerektiğini belirterek, gençleri okumaya davet etti. Yıldız, şöyle devam etti:‘ değerlerimizle beraber büyümeyi ve büyürken de bu değerleri kaybetmemeyi sağlamalıyız. Her 10 yılda bir dünyada bilgilerin yenilendiği unutmamalı ve hatta bir kısım üniversitelerde bu yeniliğin 2 yıla kadar indirildiğini akıllarımızda tutmalıyız. Yaşlı dünyamızda genç zihinlerimizi hangi noktada nasıl birleştireceğimizi, gelişen dünyayı nasıl takip edeceğimizi hep beraber konuşmamız lazım. Çünkü sosyal alışkanlıklarımızda ve yaşantılarımızda ciddi değişimler var.’

Konferansın sonunda Erciyes Üniversitesi Rektör Güven tarafından Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız’a vazo taktim edildi.

 Video için tıklayınız 
Yeni Türkiye'nin Enerji Projeleri ve Büyüyen Ekonomisi Üniversitemizde Anlatıldı Yeni Türkiye'nin Enerji Projeleri ve Büyüyen Ekonomisi Üniversitemizde Anlatıldı Yeni Türkiye'nin Enerji Projeleri ve Büyüyen Ekonomisi Üniversitemizde Anlatıldı Yeni Türkiye'nin Enerji Projeleri ve Büyüyen Ekonomisi Üniversitemizde Anlatıldı Yeni Türkiye'nin Enerji Projeleri ve Büyüyen Ekonomisi Üniversitemizde Anlatıldı
Toplam 772 görüntüleme
03 Mart 2017 Cuma
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2018 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi