KHG FIRMA LİSTESİ
A+ A-
KHG - Kilit Hospitality Group bünyesinde faaliyet gösteren Crystal Hotels, Nirvana Lagoon Villas & Suites, Amara Dolce Vita ve Amara Prestige Elite tesislerimizde tatillerini geçirmek isteyen kurumunuz mensuplarına,  mevcut tüm erken rezervasyon indirimleri ile web sitelerimizde 7/24 online afişe edilen toplam konaklama tutarı üzerinden ayrıca + %7 Kurumsal İndirim ve kredi kartlarına vade farksız 9 taksit uygulanacaktır.

Bu indirim gerek online web sitelerimiz üzerinden, gerekse haftanın hergünü saat 24.00'a kadar faaliyet gösteren Çağrı Merkezimiz üzerinden kullanılabilecektir.

İndirimin geçerli olabilmesi için;
Konaklayacak kişilerden en az bir kişinin üniversitenize ait bir kimlik sahibi olması gerekmektedir. ( Girişte ilgili otel tarafından talep edilecektir. )

Ayrıca, Rezervasyonların direk çağrı merkezimiz aracılığı ile yapılması durumunda; Erken rezervasyon iptal garantisi sigortası bedeli ve 7 gece ve üzeri konaklamalarda ise, havalimanı-otel gidiş dönüş transfer hizmeti de kurumunuz çalışanlarına ücretsiz olarak verilecektir.

İndirim kodunu ilgili kişi rezervasyonunu web sitelerimiz üzerinden istediği bir otelimize kendisi tamamlarken, ödeme sayfası aşamasında Promosyon Kodu hanesine yazarak aktif hale getirebileceği gibi, çağrı merkezimizi arayarak ve ilgili kodu telefonda belirterek de indirimden yararlanabilecektir.

Promosyon ( İndirim ) Kodu:
ERCYSEDU

Otellerimize ait web siteleri:
www.crystalhotels.com.tr         ( Çağrı Merkezi : 4440558 veya 0242.3220000 )
www.nirnavahotel.com              ( Çağrı Merkezi : 4440558 veya 0242.3220000 )
www.amaraworldhotels.com    ( Çağrı Merkezi : 4440552 veya 0242.2200220 )

Nirvana Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
Hotel
2015 - 2019 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi