Rektörlük 'ten Haberler
A+ A-
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu, Rektörümüzü Ziyaret Etti

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu ile Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, Erciyes Üniversitesi kampüsü içerisinde yapılması ve Kredi Yurtlar Kurumu tarafından işletilmesi düşünülen Öğrenci Yurdu için istişarede bulundu.

Ziyarette ayrıca Bakan Yardımcısı Aksu ve Rektörümüz Çalış, üniversitedeki öğrenci faaliyetleri, sportif etkinlikler ve gençlik hizmetleri konusunda Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Erciyes Üniversitesi’nin ortak yapabileceği projeler konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Ziyaretin sonunda ise Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’ya üniversitenin çini vazosunu hediye etti.

Rektörümüz Çalış’ı ziyaretinde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’ya, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici de eşlik etti.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu, Rektörümüzü Ziyaret Etti Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu, Rektörümüzü Ziyaret Etti Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu, Rektörümüzü Ziyaret Etti Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu, Rektörümüzü Ziyaret Etti Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu, Rektörümüzü Ziyaret Etti
Toplam 1202 görüntüleme
21 Şubat 2019 Perşembe
Rektörlük Duyuruları
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM