Rektörlük 'ten Haberler
A+ A-
MHP Milletvekili Özdemir’den, Rektörümüz Çalış'a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ile birlikte, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette MHP Milletvekili Özdemir ile Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, Erciyes Üniversitesi’nin daha da gelişmesi için yapılması gerekenleri konuştu.

Milletvekili Özdemir, üniversite öğrencilik yıllarında konsey başkanlığı yaptığı Erciyes Üniversitesi’nin kendisi için ayrı bir yeri bulunduğunu ve bu yüzden Erciyes Üniversitesi’nin gelişimi adına her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti.

Rektörümüz Prof. Dr. Çalış ise, gerek ulusal, gerekse uluslararası başarı sıralamalarındaki yeri ve araştırma üniversitesi konumu ile Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Erciyes Üniversitesi’ni, daha da ileri taşımak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz Çalış, MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’e üniversitenin çini işlemeli vazosunu hediye etti.

 

 

MHP Milletvekili Özdemir’den, Rektörümüz Çalış'a Ziyaret MHP Milletvekili Özdemir’den, Rektörümüz Çalış'a Ziyaret
Toplam 1097 görüntüleme
28 Aralık 2018 Cuma
Rektörlük Duyuruları
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2019 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM