Haberler
A+ A-
Üniversitemiz İnovatif Gençler Kulübünden Söyleşi

Üniversitemiz İnovatif Gençler Kulübü tarafından milletvekili ile belediye başkan adaylarının katılımıyla söyleşi programı düzenlendi.  

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen programa; AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Borlu, Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Altun ile çok sayıda öğrenci katıldı

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Altun, söyleşi programına katılan Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve Belediye Başkan adaylarına teşekkür etti.

Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın ile AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, yaptıkları konuşmanın ardından öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Üniversitemiz İnovatif Gençler Kulübünden Söyleşi Üniversitemiz İnovatif Gençler Kulübünden Söyleşi Üniversitemiz İnovatif Gençler Kulübünden Söyleşi
Toplam 307 görüntüleme
28 Mart 2019 Perşembe
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2019 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM