Haberler
A+ A-
Üniversitemiz ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzalandı

ERÜ Edebiyat Fakültesi tarafından düzenlenen “ Hamlet İsahanlı’nın Sanat Gecesi ” konulu konferans için üniversitemize gelen Azerbaycan Hazar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hamlet İsahanlı , ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hamlet İsahanlı iki üniversite arasında ortak yapılacak işbirliği çalışmalarını görüştü.

Ziyaretin sonunda ERÜ Rektörü Çalış ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hamlet İsahanlı, iki üniversite arasındaki işbirliğini içeren protokole imza attı.

Protokol, iki üniversite arasında öğrenci ve personel değişimi, araştırma projeleri, kültürel değişim projeleri, ortak işbirliği programları ve ortak yaz programları gibi konularda ortak çalışmaları öngörüyor.

Üniversitemiz ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi  Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Üniversitemiz ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi  Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Üniversitemiz ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi  Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Üniversitemiz ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi  Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Üniversitemiz ile Azerbaycan Hazar Üniversitesi  Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
Toplam 218 görüntüleme
11 Mart 2019 Pazartesi
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2019 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM