×
×
HABERLER
Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden 283 Öğrenci Mezun Oldu
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden 283 Öğrenci Mezun Oldu

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden 2023-2024 Eğitim-Öğretim döneminde 2 bölümden 283 öğrenci mezun oldu. 

Erciyes Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mürüvvet Başer ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 

Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, törende yaptığı konuşmada Üniversitemizin sağlık alanında etkin çalışmalar yürüten bir üniversite olduğunu söyledi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Altun, “Üniversitemiz sağlık alanında da sadece Kayseri’ye değil, İç Anadolu’daki birçok ile hizmet vermektedir. Buda bizleri her zaman gururlandırmaktadır” dedi. 

Konuşmasında mezun olan öğrencileri ve ailelerini tebrik eden Rektörümüz Prof. Dr. Altun, “Sevgili gençler, başarılı hizmet için fedakârlıktan kaçınmayın” diye konuştu. 

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mürevvet Başer ise konuşmasında fakültelerinde yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, şunları kaydetti: “Sevgili mezunlarımız, bugün emeklerinizin ve azminizin ödülünü alıyorsunuz. Üniversitenizden ayrılırken sadece bir diploma almıyorsunuz. Aynı zamanda büyük bir bilgi birikimi, deneyim ve karakter gelişimi ile ayrılıyorsunuz” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından dönem birincisi Gülay Boztosun mezuniyet kütüğüne plaket çaktı. 

Tören mezun öğrencilerin yemin etmesi ve diploma takdiminin ardından sona erdi.


03 Temmuz 2024 Çarşamba
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER