×
×
HABERLER
Üniversitemizde Başarılı Sporcular Ödüllendirildi
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
Üniversitemizde Başarılı Sporcular Ödüllendirildi

Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen müsabakalarda derece alan sporcularımıza Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun tarafından hediye takdiminde bulunuldu. Törende konuşan Rektörümüz Altun, sporcuları tebrik etti.

Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenlenen törene; Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Oktay Özkan ve Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Unur ile Üniversitemiz sporcuları katıldı.

Törende konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, Üniversitemiz sporcularını tebrik etti.

Spora her zaman önem verdiklerine dikkat çeken Rektörümüz Altun, alınan dereceklerden dolayı her zaman mutlu olduklarını söyledi.

Rektörümüz Altun, “Üniversitemiz sadece spor alanında değil, birçok alanda her zaman kendinden söz ettiren bir üniversite. Ben bu anlamda her zaman bizleri gururlandıran öğrencilerimize ve antrenör hocalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Rektörümüz Altun’un konuşmasının ardından Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen müsabakalardan başarı ile dönen sporculara ve antrenörlere hediye takdiminde bulunuldu.
12 Mayıs 2023 Cuma
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER