×
×
HABERLER
Üniversitemizden TUSAŞ’a İş Birliği Ziyareti
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
Üniversitemizden TUSAŞ’a İş Birliği Ziyareti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun beraberinde Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Oktay Özkan, fakülte dekanları ve öğrencilerden oluşan heyet ile Türk Havacılık Uzay Sanayii’ne (TUSAŞ) ziyarette bulundu.

Rektörümüüz Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Oktay Özkan, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Öner, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nafis Kahraman, Araştırma Dekanı Doç. Dr. Gökmen Zararsız, Havacılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Adın ve merkez yöneticileri ile Üniversitemiz Öğrencileri TUSAŞ’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette fabrikada teknik incelemelerde bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun ve beraberindekiler TUSAŞ Uzay Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Selman Nas ve AR-GE ve Teknoloji Direktörü Prof. Dr. Erdal Çelik ve birim müdürleri ile ERÜ ile TUSAŞ arasında hayata geçirilebilecek iş birlikleri hakkında toplantı gerçekleştirdiler.

Yapılan toplantının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun ayrıca TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil’i de makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Altun, ziyarette teknik incelemelerde bulunan üniversitemiz öğrencileri ile de bir araya gelerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.


14 Temmuz 2023 Cuma
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER