×
×
HABERLER
Üniversitemize Hayırsever Desteği
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
Üniversitemize Hayırsever Desteği

Hayırsever İş İnsanı Mustafa Çıkrıkçıoğlu tarafından Üniversitemiz Safiye Çıkrıkçıoğlu Ziraat Fakültesi’ne Laboratuvar Binası yaptırılacak.

Yapılacak olan laboratuvar binası için Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcılamız Prof. Dr. Oktay Özkan ve Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Ünlükara ile Hayırsever İş İnsanı Mustafa Çıkrıkçıoğlu ve Çıkrıkçıoğlu Ailesi katıldı.

Törende konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, Üniversiteye kuruluşundan bu yana desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Çıkrıkçıoğlu Ailesine teşekkür etti.

Üniversite olarak alınan başarılarda her zaman hayırseverlerin önemli ölçüde katkıları olduğunu vurgulayan Rektörümüz Prof. Dr. Altun, “Dünyada gıda arzının önemli olduğu süreçte Ziraat Fakültemize böyle güzel bir laboratuvarın yapılmasında adım attıklarından dolayı emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yapılan bu katkılar hiçbir zaman unutulmayacak katkılardır. Üniversitemize sağlanan bu katkıların sürekliliği de bizleri her zaman mutlu ve güçlü kılmaktadır” dedi.

Hayırsever İş İnsanı Mustafa Çıkrıkçıoğlu da konuşmasında Kuruluşundan bu yana her zaman Erciyes Üniversitesi’ne katkı sunmaya çalıştıklarını söyledi.

Konuşmasında Üniversite yöneticilerinin her zaman özverili çalışmalar yürüttüğüne dikkat Çeken Çıkrıkçıoğlu, “Erciyes Üniversitesi’nin başarılı çalışmaları ve dünya sıralamalarındaki yerlerini öğrenince bir Kayserili olarak iftihar ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Hayırsever Mustafa Çıkrıkçıoğlu ile Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, yaptırılacak olan laboratuvar binasının protokolüne imza attı.

İmza töreni öncesinde Hayırsever Mustafa Çıkrıkçıoğlu Rektör Prof. Dr. Fatih Altun ile birlikte ayrıca Mustafa Çıkrıkçıoğlu Yabancı Diller Yüksekokulu’nu da ziyaret etti.
19 Temmuz 2023 Çarşamba
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER