Duyurular
A+ A-
Doktora Sonrası Araştırmacı Projesi (DOSAP) Başvuruları İçin Son Tarih 31 Aralık 2020 Tarihine Kadar Uzatılmıştır

ERÜ öğretim üyelerinin yüksek katma değerli çıktılar elde edilmesi potansiyeli bulunan ve yüksek nitelikli araştırmacılar çalıştırmaya ihtiyaç duydukları bilimsel araştırma projelerine yönelik olarak uygulanan Doktora Sonrası Araştırmacı Projesi (DOSAP) ikinci dönem başvuruları için son tarih 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

Ayrıca BAP Komisyonunca DOSAP Programı Uygulama Esasları'nda bazı güncellemeler yapılmış olup, ilgili değişiklikleri içeren doküman BAPSIS sisteminde "Yardımcı Bilgiler" menüsü altında, gerekli form ve belgeler ise "Gerekli Belgeler" menüsü altında verilmiştir. 

Başvurusu yapılan projeler kurum dışı hakem değerlendirmesine sunulacak, proje ekibinin BAP Komisyonuna sözlü sunum yapması talep edilecek ve tüm başvurular karşılaştırmalı olarak değerlendirilerek desteklenecek projeler belirlenecektir.

Proje başvurusu gerçekleştirecek araştırmacıların, DOSAP Programı Uygulama Esasları ile projeye yönelik tüm form ve belgeleri kapsamlı olarak incelemeleri önemle rica olunur.

 
Toplam 480 görüntüleme
30 Ekim 2020 Cuma
Duyuru ve Haberler
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM