Rektörlük 'ten Haberler
A+ A-
Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Yönetimi, Rektörümüzü Ziyaret Etti
Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Başkanı Erkan Hiçyılmaz ile dernek yöneticileri, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı makamında ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Başkanı Erkan Hiçyılmaz, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış’a dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek yönetimine başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış, Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Başkanı Erkan Hiçyılmaz’a üniversitenin çini işlemeli vazosunu hediye etti.

Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Başkanı Erkan Hiçyılmaz da, Rektörümüz Çalış’a plaket ve derneğin kaşkolunu hediye etti.

Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği’nin, Rektörümüz Çalış’ı ziyaretine Genel Sekreterimiz Murat Yenisu eşlik etti.


Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Yönetimi, Rektörümüzü Ziyaret Etti Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Yönetimi, Rektörümüzü Ziyaret Etti Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Yönetimi, Rektörümüzü Ziyaret Etti Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Yönetimi, Rektörümüzü Ziyaret Etti Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneği Yönetimi, Rektörümüzü Ziyaret Etti
Toplam 1047 görüntüleme
17 Aralık 2019 Salı
Rektörlük Duyuruları
  1 2 3 4 5  ...   
2015 - 2020 © ERÜ Web İçerik Yönetim Sistemi
ERUDM