×
×
HABERLER
Üniversitemiz “Sektör Kampüste” Programının Paydaşları Arasında Yer Aldı
HIZLI ERİŞİM

HABERLER
Üniversitemiz “Sektör Kampüste” Programının Paydaşları Arasında Yer Aldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın teknoloji ekosisteminin birikimlerini öğrenciler ile buluşturmak amacıyla hayata geçirilen “Sektör Kampüste” programının tanıtım töreni Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımları gerçekleştirildi. Tören kapsamında Program paydaşları arasında yer alan Üniversitemiz ile ASPiLSAN arasında protokol imzalandı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Kütüphanesi’nde düzenlenen programa; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun’un yanı sıra program paydaşı Üniversitelerin Rektörleri, akademisyenler ve firma yetkilileri katıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın program hakkında bilgiler verdiği tanıtım toplantısında “Sektör Kampüste” programı kapsamında paydaş üniversiteler ile firmalar arasında işbirliği protokolleri imzalandı.

Protokoller kapsamında Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun ile ASPiLSAN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Turan Özdemir arasında protokol imzalandı.

Tören, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile program paydaşı üniversite Rektörleri ve firma temsilcilerinin fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.


10 Nisan 2023 Pazartesi
Toplam 0 görüntüleme
DİĞER HABERLER